דלג לתוכן
אתר זה לא תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקספלורר
מומלץ להשתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מוזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עדכני)

אודותינו

אנחנו רוית גינזבורג ויובל אליאב. יחד אנחנו בונים אתרי אינטרנט בהתאמה אישית במערכת וורדפרס.

לפעמים אנחנו גם מעצבים, מאיירים, כותבים ומתרגמים תכנים לאתרים שאנחנו בונים, אבל בעיקר אנחנו מתמקדים בעבודת בניית האתר – אפיון, תכנות מרכיבים מיוחדים באתר ויישום עיצוב רספונסיבי.

בעבר בנינו אתרים במערכת דרופל, אך עם השנים הגענו למסקנה שדרופל פחות מתאימה לרוב המוחלט של האתרים ולכן כיום אנו מתמחים בתכנות מערכת וורדפרס ומשתמשים בה לבניית כל האתרים – מאתרי תדמית פשוטים ועד אתרים מיוחדים ומורכבים.

שיטת העבודה שלנו

ישנן שתי גישות לבניית אתר במערכת וורדפרס ורוב בוני האתרים משתמשים בשילוב כלשהו בין שתיהן. גישה אחת היא שיטת ה"לגו" והיא דוגלת בשימוש בתבניות מוכנות ותוספי מערכת קיימים ללא תכנות וכתיבת קוד ייעודי לאתר. זאת שיטה שמתאימה יותר למעצבים או לבוני אתרים שלא בקיאים בשפות התכנות עליהן מושתתת המערכת.

הגישה השניה מתבססת על תכנות האתר ללא תבנית מוכנה מראש ועם כמה שפחות תוספי מערכת מוכנים. בשיטה הראשונה – שיטת ה"לגו" אפשר לבנות אתרים מהר ובלי הרבה כאב ראש, אבל יש סיכוי גדול יותר לכשלי אבטחה ולפיספוסים שונים בתפקודי האתר ובנראות האתר בגדלי מסך שונים. לעומתה השיטה השניה -הדוגלת בתיכנות ייעודי – דורשת יותר זמן ותשומת לב, אבל התוצאה הסופית היא אתר טוב יותר מכל הבחינות.

אנחנו שייכים לאסכולה הדוגלת בהתאמה אישית לדרישות של כל אתר ואתר – יותר תיכנות ופחות שימוש במרכיבים מוכנים.

לא משתמשים בתבניות מוכנות

בהתאם לכך – למרות האינטרנט מוצף בתבניות-עיצוב (ערכות-נושא) מוכנות -אנחנו לא בונים מה שנקרא "אתרי תבנית" בכלל. אנחנו גם לא משתמשים בתבנית מוכנה כבסיס התחלתי לפיתוח האתרים שאנחנו בונים אלא "תופרים" את תבנית האתר מאפס ומיישמים בה את העיצוב תוך שימוש בקוד שאנחנו כותבים (php javascript html css) ובמרכיבים אותם פיתחנו בעצמנו.

מינימום הכרחי של תוספי מערכת

זאת הגישה שלנו לא רק בתחום של תבנית העיצוב אלא גם בתחום של הרחבת תפקודי המערכת. לוורדפרס יש שפע של תוספים מוכנים. גם כאן אנחנו משתדלים כמה שיותר להשתמש בקוד שאנחנו כותבים או במרכיבים שאנו פיתחנו.

כמובן שיש כמה תחומים בהם תוספים מוכנים זה דבר די הכרחי. יש תוספים שהם מורכבים מאוד, או פשוט מעולים ובהם אין טעם "להמציא את הגלגל מחדש". במקרים כאלה אנחנו כמובן משתמשים באותם תוספים מוכנים אבל בצורה מאוד בררנית. באופן כללי אנחנו משתדלים כמה שיותר להשתמש בקוד ייעודי אותו כתבנו בעצמנו ואותו אנחנו יכולים להתאים לאתר שאנו בונים ביעילות רבה יותר.

יתרונות הגישה

לאופן בו האתר בנוי יש השלכות רבות. אתר שנבנה בהתאמה אישית קל יותר לאבטח ולתחזק. הוא עובד טוב יותר ואיכות הקוד עליו הוא מושתת תומכת בקידום האתר במנועי חיפוש. אנחנו מקפידים לבנות כל אתר בצורה נכונה – על מנת שיתפקד בצורה חלקה, יהיה מאובטח ועמיד יותר ויתאים לקידום במנועי חיפוש.

כחלק מההדרכה לשימוש במערכת האתר אנחנו נותנים גם הדרכה לתחזוקה בסיסית של האתר – כך שבעל האתר יהיה עצמאי וחופשי מתשלום דמי ניהול חודשיים. בנוסף לכך, ללקוחות המעוניינים לקדם את האתר בכוחות עצמם אנחנו נותנים ייעוץ בסיסי בנושא.

שיתופי פעולה

בהתאם לצורך אנחנו משתפים פעולה עם פרילנסרים אחרים תוך שקיפות מלאה מול הלקוח – בין אם מדובר באפיון האתר, תיכנון, או עיצוב – הלקוח (אלא אם כן הוא מעדיף אחרת) נמצא בקשר ישיר עם מי שמבצע את אותו היבט של הקמת האתר.

כמובן שהלקוח תמיד חופשי לבחור אם הוא רוצה להביא איפיון מוכן, או עיצוב מוכן, או מעצב/מעצבת מטעמו או לעבוד על כל הפרוייקט רק איתנו ולפי הצורך עם הפרילנסרים שעובדים איתנו .

באופן כללי אנחנו מקפידים על הפרטים הקטנים בכל דבר שקשור לבניית האתר ותפקודו ובמיוחד מקדישים תשומת לב יתרה לנושא ההתאמה לגלישה ממכשירים ניידים והתאמה לכל גודל מסך.

חשוב לנו שבעל האתר יהיה בשליטה מלאה על האתר ולכן אנחנו לא מאחסנים את האתר בחשבון אירוח שלנו אלא מדריכים את בעל האתר לרכוש דומיין משלו וחשבון משלו לאיחסון האתר בחברת אירוח אתרים.

כמעט כל האתרים שאנו בונים מתבססים על מערכת ניהול התוכן וורדפרס. וורדפרס היא המערכת הפופולרית ביותר בעולם וזה משחרר את בעל האתר מתלות בנו – משום שתמיד ניתן למצוא אנשי מקצוע המתמחים בתכנות ובניית אתרים במערכת הזאת.

כמובן שאנחנו תמיד זמינים לבצע עבודות נוספות באתר לפי הזמנה, אך בעל האתר גם חופשי להעסיק כל מי שהוא רוצה לבצע באתר שבנינו לו שידרוגים ושיפורים ככל העולה על רוחו.

עוד על מה שיש לנו להציע בדף הבית.